İnstagram'da Engellenen Kişinin Profilini Görme

Biliyorsunuz ki Instagram, yeni çıkardığı özelliği ile engellediğiniz kişinin açabileceği diğer hesapları da engellemeniz için kullanıcılarına yeni bir seçenek sunmaya başladı. Bu da, önceden daha kolay olan instagramda engellenen kişinin profilini görme işlemini hayli zorlaştırmaya başladı. Peki günümüzde, Instagram güvenlik konusunda dev önlemler almışken yine de engellediğimiz kişilerin profilini görebilir miyiz?

Sorunuzun cevabı evet. Ancak birden fazla karmaşık ve uzun yolu var. Bu yazımızda sizlere en hızlı yoldan nasıl engellediğiniz kişinin profilini görebilirsiniz, bundan bahsedeceğiz. Öncelikle engellediğiniz kişinin hesabına veya şahsi herhangi bir bilgisine ihtiyacınız yok. Çünkü bunlara ihtiyacınız olursa, yasa dışı kabul edilen siber zorbalığa başvurmuşsunuz demektir. Sizi engelleyen kişinin veya engellediğiniz kişinin kullanıcı adının olması yeterli.

Birkaç program bulunmakta fakat bizler bu programların yasal olup olmadıklarına güvenmediğimiz için üstün körü bir bağlantı kurarak sizleri bunlara teşvik etmek istemiyoruz. Bu programların tümünün çalışma mantığını anlatarak kendinizin instagramdaki engellenen kişinin profilini görme aşamalarını uygulaması daha kalıcı sonuç verecektir.

Genel olarak ücretsiz, havuz sistemine dayalı takipçi kazanma uygulamaları olarak bilinen bu uygulamalarda hesap oluşturun ancak asla kendi instagram hesaplarınızla giriş yapmayın. Daha sonra bu hesap üzerinden mutlaka çeşitli puan veya kredi kazanma imkanınız vardır, bu imkanı kullanarak instagram karşılıklı takipleri üzerinden o kişinin hesabını bulun ve uygulama üzerinden takip edin. Uygulamalar kendi ayıplarını örtmek için bütün kullanıcıları maskeleyerek servis ederler ve kendi kullanıcı adınız gizlenerek sanki başka bir hesapmışsınız gibi takip kabul edilmemiş olsa bile hesap gizliliğini kaldırır.

Bu, yasadışı yollara başvurmadan, tamamen en doğru şekilde takipçi platformlarını kullanmanızı öneriyoruz. Fenomen Paket olarak bizler bu tarz zorbalıklara maruz kalmayasınız diye en uygun İnstagram takipçi ve beğeni paketlerini sizlerle buluşturuyoruz. Ayrıca instagramdaki engellenen kişinin profilini görme aramasını yapan kişilerden de sizleri hesap güvenliğinizi bozmayarak koruyoruz. Böylece hiçbir hesap veya kişisel bilginizi bizimle paylaşmadan, yalnızca kullanıcı adınızla işlemlerinizi güvenle halledebilirsiniz. Hesabınızı herhangi bir havuza dahil etmeden, güvenle takipçilerinizi gönderiyoruz.